Belgepro Nedir?

BelgePro; "tasarım ve doküman üretme sihirbazı" sayesinde yüzlerce kişiye özel dokümanı tek tıkla oluşturma, toplu olarak imzalama ve imzalı dokümanları toplu olarak kişiye özel dağıtabilme özellikleri ile öne çıkan bir uygulamadır. Belgepro ile belgeler hem gönderilirken hem de teslimatta zaman damgası ile damgalandığından tebliğ-tebellüğ süreçlerine modern, hızlı ve güvenilir bir yöntem sunmuş oluyor.

Tek bir uygulama üzerinden kurumun çoklu belge işlemlerini tamamlayabilmesini sağlayan Belgepro, özellikle çalışan sayısı fazla ya da çalışanları dağınık lokasyonlarda bulunan kurumlarda insan kaynakları departmanlarının iş yükünü hafifletiyor. IK süreçlerinde hız, güvenlik, kağıt tasarrufu, gizlilik prensiplerini gözeterek tebliğ ve tebellüğ etme, arşivleme ve raporlama kolaylığı gibi birçok kazanım sağlıyor.

Belgepro, benzer şekilde yaygın bayi ya da servis ağı olan kurumların bu noktalarla iletişiminde kullanılabildiği gibi mevcut işleyişlerini bir ERP uygulaması üzerinden yürüten kurumların sistemlerine de entegre edilebiliyor.

Öne Çıkan Başlıca Özellikler;

  • İhtiyacınıza uygun belgeyi özgürce oluşturabilirsiniz,
  • Oluşturduğunuz yüzlerce belgeyi tek tıkla imzalayabilirsiniz,
  • Dağıttığınız belgelerin teslimini zaman damgalı olarak görüntüleyebilirsiniz.
  • Yetkisini sınırlandırabileceğiniz kullanıcılar ile tanımlı alt firmaların işlemlerini tamamlayabilirsiniz,
  • Hazırladığınız belgelerdeki kişiye ya da kuruma özel bilgiyi sadece siz görebilirsiniz.

Fiyatlar ve detaylı bilgi için isgelistirme@e-guven.com adresinden veya 0850 321 85 55 numaralı telefondan E-GÜVEN'e ulaşabilirsiniz. www.belgepro.com