EBİMZA Nedir

EBİMZA - Doküman İmzalama Masaüstü Yazılımı5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca e-imzalı dosya oluşturma, oluşturulmuş elektronik imzayı doğrulama ve zaman damgası hizmeti alabilme amacıyla geliştirilmiş bir istemci yazılımıdır.
 
EBİMZA, bilgisayar ortamında bulunan dokümanların e-imzalanmasını ve imzalı dosyaların geçerlilik kontrolünün yapılmasını sağlar. E-imza oluşturma ve imza kontrolü ile birlikte, zaman damgası hizmeti de sunulmaktadır.
 
İmzalama işlemi, yaygın olarak kullanılan çeşitli biçimlerdeki bilgisayar dosyalarının (.doc, .xls, vb.) yazılım tarafından kullanıcının imza onayına sunulması, imzalanması ve imzalı sonucun ".cms" uzantılı yeni bir dosya olarak kaydedilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.
 
EBİMZA, kullanıcının imza sonrası talebi halinde, hazırlanan elektronik imzalı dosyanın e-posta eklentisi şeklinde gönderilmesi işlemine hızlı ara yüz geçişi de sağlayabilmektedir. Talep edilmesi halinde basit bir entegrasyon ile gerçekleştirilebilmektedir.
 
Ürün broşürü için lütfen tıklayın.
 
EBİMZA ile ilgili detaylı bilgi edinmek için info@e-guven.com adresinden veya 0850 321 85 55 numaralı telefondan E-GÜVEN'e ulaşabilirsiniz.